רשות החדשנות

מימון ממשלתי

ישראל פועלת רבות לעידוד פיתוח טכנולוגי. ניתן למצוא ערוצים ממשלתיים לא מעטים למימון פעילות מחקר ופיתוח. ערוצים אלו מעוגנים בחקיקה ובהחלטות של הממשלה.

רשות החדשנות

רשות החדשנות קמה במטרה לסייע לעסקים לפתח מוצרים ושירותים חדשים מתוך ראיה של שימור וחיזוק המובילות הטכנולוגית והתרבות היזמית בישראל. פיתוח מוצרים ושירותים בארץ מביא  להגדלת הערך הכלכלי שאלו מניבים למשק הישראלי, ביצירת תעסוקה איכותית ובשימור מקומה של מדינת ישראל בחזית החדשנות העולמית. 
רשות החדשנות מסייעת לעסקים באמצעות מסלולי תמיכה וכלי מימון וסיוע מגוונים. ויוצרת שיתופי פעולה עם רשויות מוסמכות אחרות ברחבי העולם כדי לסייע בקידום החדשנות הטכנולוגית בתעשייה ובמשק הישראלי. 

הגשת מסמכים לרשות החדשנות תסייע לכם במידה ואתם מעוניינים לפתח מוצר חדש , מחקר או פיתוח טכנולוגיות חדשות, עם זאת עליכם להוכיח את נושא החדשנות  כדי לקבל את התמיכה והסיוע.

בדקו את זכאותכם לקבל מענק מהמדינה                        

היתרון של מענק מטעם רשות החדשנות היא שהמענק מוחזר רק במידה והפרויקט מגיע לשלב המסחור כתמלוגים מהמכירות, במינימום התערבות בניהול השוטף.

הולכים לאיבוד באתר רשות החדשנות מרוב המסלולים ואפשרויות המתוארים שם, ואינכם בטוחים לאיזה מסלול כדאי לכם לגשת? חברת לויאל טק תסייע לכם לבחור את המסלול המתאים לכם בהתאם למשתנים של העסק, החל מתחום הענף הטכולוגי של העסק, סוג העסק, שלב הפיתוח של המוצר ועוד. אנו בעלי הניסיון המכירים את אפשרויות המימון, את המסלולים השונים שיסייעו לכם לבחון האם יש לכם סיכוי לקבל מענק ומהם הקריטריונים הנבחנים במטרה שתגדילו את היסגוי של הם לקבלת המענק

רשות החדשנות מציעה כיום לחברות מגוון רחב של מסלולי תמיכה ואפשרויות מימון, אשר משתנים על פי הענף הטכנולוגי בו עוסק הפרויקט, אופי הפרויקט, שלב הפיתוח, סוג החברה ועוד. כדי לאתר את הזדמנות המימון המתאימה לכם, חשוב להסתייע בגורם מקצועי אשר מכיר את אפשרויות המימון השונות ואת הקריטריונים הנבחנים, על מנת שתוכלו לבחור את המסלול בו סיכויי ההצלחה שלכם הינם הגבוהים ביותר, ואשר מציע לכם את תנאי המימון המיטביים עבורכם.

קרנות דו-לאומיות 

קרנות דו לאומיות מהוות תמריצים, על מקורותיהם השונים. אמצעי מימון אלה מאפשרים לחברות להתפתח בהתאם לתוכניות העסקיות שלהן ובכך להגדיל את ערכן, ללא איבוד הון. קרנות דו לאומיות בעלות יתרונות רבים החל משמירה על הון החברה מבלי לסכן את החברה, שמירה על ערך החברה המאפשר לה לשמור את הבעלות של החברה בידי היזמים.

מימון ממשלתי ניתן ליזמות ולחדשנות וקבלת המימון מאפשר לחברות להתפתח