סיוע באיפיון תכניות פיתוח/חדשנות

הכנת בקשה מקצועית לקבלת מענקים היא המפתח להצלחתכם, ולכן חשוב להשקיע בבקשה שתהיה מקצועית ושעומדת בדרישות. הכנת הבקשה דורשת ירידה לפרטים, השקעה של זמן, הרבה תשומת לב לפרטים הכי קטנים וירידה לפרטים בנתונים ומידע.

הכנת בקשה לרשות החדשנות או לכל גוף אחר כוללת כתיבת מסמך המתאר את הפרויקט המתוכנן על כל היבטיו: חשוב שדיוק הפרטים יכלול את תיאור פעילות הפיתוח, תכנית עסקית, יעדים, זמנים, אפיון השוק למוצר, מהו התקציב הנדרש להוצאות, אילו הוצאות נכללות, הגדרה טכנולוגית של המוצר ועוד.

חברות רבות אינן מודעות לכך שהן יכולות לקבל סיוע ולא פעם חברות שמודעות לכך מוותרות מראש, מאחר שהן נרתעות מהכנת תכנית עסקית מפורטת ומילוי הטפסים הארוכים, ומוותרות מראש מלנסות ולקבל מהרשות מענק כספי גבוה שיכול להגיע להן.

לויאל טק בעלת ניסיון רב באיפיון תכניות פיתוח. השירות שלנו כולל ליווי מלא בהכנת הבקשה, והגשתה. בנוסף אנו פועלים מול כל הגורמים המאשרים ברשות החדשנות ומול גופי שונים בארץ ובעולם.

הניסיון שלנו בכתיבת והכנת המסמכים הנדרשים, הביא עד היום עשרות לקוחות מרוצים שקיבלו מענקים.

השירות שלנו כולל מפגש בחברה, בחינה של הרעיון ושיחה עם הגורמים הרלוונטיים. על סמך המידע שאנו אוספים, אנו מכינים עבורכם את הבקשה ומלווים אתכם לאורך כל התהליך.