הצהרת נגישות

רקע כללי

חברתנו לויאל טק שואפת לספק לגולשים חווית שימוש מרבית באתר לכלל הציבור לרבות הציבור בעלי המוגבלויות. לשם כך אנו עושים מאמצים להביא את האתר נגיש בדגש על צורכי קבל זה. הנגשת האתר בוצעה ברמה AA  לפי תו תקן ישראלי 5568 המבוסס על התקן העולמי 2.0 WCGC .

נגישות האתר באה לידי ביטוי:

תוסף נגישות שהותקן באתר המאפשר: הגדלת הקטסט, הקטנת הטקסט, גווני אפור, ניגודיות גבוהה, ניגודיות הפוכה, רקע בהיר,פונט קריא,  צבעים, צבע צהוב, רקע שחור, הדגשת קישורים בעת שינוי ניגודיות צבעים, הוספת תיאור טקסט לתמונות, מפת אתר עבור גישה קלה יותר בין הדפים, היררכית כותרות והצהרת נגישות עם הסבר על תאימות האתר, פערים שעלולים להיווצר ואחראי נגישות לפרטים נוספים ולתיקונים במידת הצורך.

שימוש בתוסף הנגישות

תוסף הנגישות פעיל כל הזמן באתר וניתן להפעילו לפי הצורך. לחיצה על כפתור הנגישות יפתח תפריט שתוכלו לבחור את האופן שיקל עליכם על קריאה באתר, לחיצה על כפתור ניגודיות , שינוי צבע טקסט או הדגשת כפתורים לפי הצורך שלכם.

תאימות דפדפנים

האתר נבדק בדפדפנים:
כרום (google chrome) ומוזילה פיירפוקס (mozilla firefox) בגרסאות האחרונות שלהם.

 

פרטי אחראית נגישות בחברה

יפית ויינר

yw.loyaltech@gmail.com

0548040730

הצהרת הנגישות עודכנה לאחרונה בתאריך : 17.11.2020

הבהרה

לצערנו למרות המאמצים והמשאבים הרבים שהשקענו בהנגשת האתר ייתכן ועדיין חלק מהתכנים פחות מונגשים, ולכן אם בכל זאת נתקלתם בפער בהנגשה אשר מפריע ומקשה על גלישה תקינה, נשמח לקבל פנייתכם בנושא. עמכם הסליחה מראש.